DEVOPS munkatárs

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Standszám:

A csapat célja:
Szeretnéd, ha egy jobb és biztonságosabb hely lenne a magyar kibertér? Szeretnéd támogatni Magyarország legnagyobb behatolás-detekciós rendszerének fejlesztését (IDS/EWS)? Esetleg egy központi csapdarendszer (Honeypot) dev-ops munkáiba folynál bele? Netalán az ország egyik legszéleskörűbb fenyegetettségelemzési adatbázisára, a Bilétára szeretnél megoldásokat fejleszteni? Érdekel a kibertér védelme és a támadás is? Szereted a devop munkákat? Szeretsz változatos projekteken dolgozni, csapatban gondolkozni, fejlődni? Akkor az NKI Eseményészlelési szakterületen a helyed! Próbáld ki magad nálunk.

A következő feladatokban számítunk Rád:
• Egyedileg fejlesztett, IT security munkát segítő megoldások készítése;
• Szoftverek, applikációk fejlesztése és tervezése;
• Új és meglévő szoftverek és applikációk fejlesztése, karbantartása.

• Devops szemlélettel rendelkezel;
• Jártas vagy a különböző scriptnyelvek világában (például és főleg Python, Javascript, PHP);
• Otthonosan mozogsz a Linux szerverek, web szerverek világában;
• Ismered vagy szívesen barátkoznál a Git-tel, Dockerral, esetleg a Drupallal;
• Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:
• Ha már több éve végzel ilyen jellegű feladatokat;
• Rendelekezel valamilyen ezt igazoló papírral.

Amire nálunk számíthatsz:
• Hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.
• Nemzetközi együttműködésben való részvétel.
• Szeléskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
• Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.
• Fiatalos és lendületes csapat.
• Home Office lehetőség.