Elektrotechnikai technikus

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Standszám:

C20

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, Elektrotechnikai technikus feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
• vezeték nélküli kommunikációs eszközök/hálózatok telepítése, üzemeltetése
• gyengeáramú elektronikai eszközök integrálása, beállítása
• gépjármű villamoshálózati adatgyűjtő/diagnosztikai eszközök beszerelése

Elvárások
• érettségi, emelt szintű szakképesítés: Elektrotechnikus / Elektronikai műszerész illetve ezeknek megfeleltethető releváns középfokú szakképesítés
• precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás, szeret és tud csapatban dolgozni
• kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
• pontosság, határidő betartása
• magas szintű kommunikációs készségek
• büntetlen előélet

Nyelvismeret:
• angol alapfok vagy annak megfelelő szintű nyelvismeret

Előnyt jelent:
• Angol nyelvvizsga
• B kategóriás jogosítvány
• vezeték nélküli (nem wifi) kommunikációs hálózatok/eszközök programozása
• gépjármű villamossági ismeret

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• Cafeteria juttatás
• hosszú távú munkalehetőség
• regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
• kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
• széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
• szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:
• elektronikai technikus
• Teljes munkaidő, heti 40 óra
• Budapest központú feladat végrehajtás

Pályakezdők jelentkezését várjuk, fizetési igény megjelölésével!