Élelmiszermérnök – Foltin

frissdiplomas.hu

Standszám:

A11

Élelmiszermérnök
Több mint 30 éves múlttal rendelkező magyar magántulajdonú, élelmiszer-forgalmazó, disztribútor cég
pozícióba munkatársat keres.
Főbb feladatok, munkák:
• A vállalat minőségirányítási rendszerének előírásai szerint, az élelmiszerbiztonsági folyamatok felülvizsgálata és ellenőrzése, dokumentációs rendszer vezetése, aktualizálása.
• Élelmiszerbiztonsági információk, hatályos jogszabályok, MÉ előírások, jogszabályi változások követése.
• Szoros, napi kapcsolattartás külföldi- és magyar beszállító partnerek technológusaival, termelési vezetőivel írásban és szóban egyaránt.
• Élelmiszer termékek jelöléseinek, szövegterveinek elkészítése a hatályos élelmiszeripari jogszabályok szerint.
• A termékfejlesztésekben való aktív részvétel, csomagolástervek elkészítésének szakmai irányítása, grafikus munkatárs feladatainak koordinálása.
• Minőségi – és élelmiszerbiztonsági problémák feltárása, vevői reklamációk kezelése, jelzése a szállító partnerek felé.
• IFS minőségirányítási rendszer dokumentumainak kezelése, igény szerint módosítása, belső auditok lefolytatása és az éves megújító auditokon a cég képviselete.
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• HACCP, IFS minőségbiztosítási szabványok ismerete
• jó kommunikációs készség, határozott fellépés
• megbízhatóság, kreativitás
• pontos, precíz munkavégzés
• stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt),
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, (SAP, Word, Excel).
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Élelmiszeripari cégnél szerzett 2-3 éves élelmiszermérnöki gyakorlat
• egyéb nyelvismeret
Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Igényes, modern munkakörnyezet
• Önálló munkavégzés egy lendületes csapatban
• családias légkör
• biztos munkahely
• hosszútávú fejlődési- és karrier lehetőség,
• megközelítéshez – céges busz használatának lehetősége.
Egyéb információ a munkavégzés helyéről:
Nagytarcsa MO-s mellett (58-as Cinkotai kijárónál, XVII és XVI. kerületek közvetlen közelében)