Épületgépész menedzser

Budapest Airport

Standszám:

Ezek lesznek a feladataid:

• Munkád legfontosabb része a belső közművek, HVAC és távhő, külső közművek és tűzvédelmi rendszerek karbantartási, javítási, felújítási, átalakítási stratégiájának meghatározásában illetve végrehajtásában való részvétel lesz.
• Meghatározol karbantartási, javítási átalakítási prioritásokat, valamint felügyeled és koordinálod azokat.
• A szerződött partnerekkel való együttműködés kapcsán nyomon fogod követni, hogy időben és műszaki tartalomban szerződés szerint megfeleljenek az általuk elvégzett munkák
• Számítunk szakmai tudásodra a várható műszaki fejlesztések, beruházások terveinek kialakításában.
• A fenti feladatok szerves részeként riportokat és dokumentációkat is készíteni fogsz.
• Az épületgépészeti csapatunk vezetése, szakmai és vezetői támogatása is a feladataid részét képezi
• A repülésbiztonságra, munkabiztonságra, tűz- és környezetvédelemre vonatkozó speciális szabályok betartatása a mindennapjaid része lesz, ami a hatóságokkal való együttműködést is felöleli

Ezt várjuk tőled:

• Épületgépész mérnöki diploma
• Legalább 5 éves kivitelezésben és/vagy üzemeltetésben eltöltött gyakorlat
• Területileg kiterjedt épületgépészeti rendszerekben és karbantartásban szerzett jártasság
• Számítógépes ismeretek (ha Auto-CAD-ben van tapasztalatod, az plusz érték számunkra)
• B kategóriás jogosítványodra szükség lesz a repülőtér területén belüli vezetéshez
• Magabiztosan és önállóan írj műszaki feladatmeghatározásokat
• Érezd magad komfortosan mátrix szervezetben való kapcsolattartásban
• Legyen motivációd több kisebb projekt önálló vezetésének koordinálására
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

• Korlátozás nélküli felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
• Csarnok és üzemanyag tűzvédelemben szerzett technológiai tapasztalat

Ez vár rád nálunk:

• Heti 2 nap home office lehetőség (laptop és céges telefon biztosítva)
• Éves bónusz
• Karácsonyi jutalom
• Munkába járási támogatás
• Magán élet- és balesetbiztosítás
• Céges autó
• Változatos céges programok (Runway Run, egészségügyi szűrések, majális, karácsonyi buli, sportesemények, stb.)
• Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és saját party terminálunkba is).