Épületgépész mérnök (metró)

BKV Zrt.

Standszám:

A munkakör betöltésének feltételei:

műszaki (épületgépész) mérnöki egyetemi, főiskolai diploma / oklevél (épületgépész mérnök, létesítmény mérnök, gépészmérnök épületgépész specializáció)
minimum 1 éves szakmai tapasztalat
pályakezdők jelentkezését is várjuk
munkaköri orvosi alkalmasság
A jelentkezésnél előny:

több éves szakmai tapasztalat
AutoCAD jártasság
idegen nyelv ismerete (német vagy angol)
Főbb feladat:

műszaki üzemeltetés támogatása, szakmai képviselete
közreműködés a különféle projektek során a szakmai műszaki feltételek, döntés előkészítő anyagok összeállításában, a kivitelezéshez kötődő követelmények, ellenőrzések, átadás-átvételi eljárások műszaki paramétereinek kidolgozásában, érvényesítésében való részvétel
műszaki megoldások kidolgozása és egyeztetések
gépészeti karbantartási, kivitelezési munka mérnöki szempontú helyszíni ellenőrzése
tervdokumentáció felülvizsgálata, tervmódosítások kezelése
projekt dokumentációk kezelése, vezetése, készítése
Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság, megbízhatóság, lelkiismeretesség
képesség a multidiszciplináris környezetben történő munkavégzésre
kiváló problémamegoldó, szervező, és kommunikációs képesség, analitikus gondolkodás
Amit nyújtunk:

stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
cafeteria
ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
szakmai továbbképzési lehetőségek (továbbképzések, konferenciák, szakmai rendezvények)
üdülési lehetőségek
igény szerint munkásszállói elhelyezés
A munkavégzés jellege, helye:

8 órás munkarend
Budapest XI. kerület, M4 Kelenföldi járműtelep
Csatolni kérjük:

A jelentkezéshez motivációs levelet, és fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény megjelölésével.

A munkakör betölthető:a kiválasztást követően azonnal