Executive asszisztens

Prohuman Zrt.

Magyarország piacvezető HR szolgáltatójaként releváns tapasztalattal rendelkező szakmai asszisztens munkatársak keres a felsővezetők munkájának támogatására.
A színes és szakmai feladatok mellett jó hangulatú, dinamikus csapat és vezetőség várja a leendő kollégát!

pozíciónkba!

Főbb feladatok:
• Igazgatók operatív munkájának támogatása, szakmai asszisztencia ellátása
• Döntés-előkészítési anyagok előkészítése, prezentációk elkészítése
• Igazgató e-mailjeinek kezelése, előrendezése
• Társterületeknek kiadott feladatok teljesülésének nyomonkövetése, riportálás
• Partnerekkel és szükség esetén hatóságokkal történő szóbeli és írásbeli kapcsolattartás, ügyintézés
• Belső nyilvántartások vezetése
• Napi általános adminisztratív, operatív feladatok ellátása
• Tárgyalások, értekezletek szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú végzettség (preferáltan HR területen)
• Office csomag professzionális használata
• 3 év hasonló feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat
• Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
• Rendszerszemléletű és feladatorientált munkavégzés
• Asszertív kommunikációs készség, önérvényesítési készség a feladatok ellátása érdekében
• Kiemelkedő problémamegoldó és szervezőkészség
• Angol nyelvtudás
Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:
• B kategóriás jogosítvány
• HR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Jókedvű, segítőkész, összetartó csapat vagyunk 😊
• Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
• Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
• Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
• Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
• Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
• Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how

Munkavégzés helye: Budapest

A részletekkel kapcsolatban keresd a D4 standot!