EXPORT ÜGYFÉLMENEDZSMENT MUNKATÁRS (23003310)

MOL Magyarország

A MOL-LUB Kft Export Ügyfélmenedzsment csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Export Ügyfélmenedzsment munkatárs

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Almásfüzitő

MUNKAKÖR CÉLJA:
A MOL-LUB Kft export rendeléseinek ügyintézése. Nemzetközi ügyfélszolgálati és adminisztrációs feladatok ellátása, értékesítés támogatás, rendelések rögzítése és feldolgozása. A vevők számára értékesítéssel kapcsolatos információk szolgáltatása. Reklamációkezelés, problémás esetek önálló kezelése, komplett megoldások nyújtása. A MOL-LUB Kft partnerei és társosztályai közötti egy csatornás kommunikáció biztosítása. A rendelések kiszolgálása során esetlegesen felmerülő problémák hatékony elhárítása.

FELADATOK:
• Kapcsolattartás a vállalat külföldi partnereivel, illetve leányvállalataival.
• Vevői megkeresések fogadása, az értékesítéssel kapcsolatos információk feldolgozása.
• Rendelések rögzítése az ERP rendszerben, a rendelés adatainak ellenőrzése (pl.: készlet, hitelkeret, szerződéses adatok) és visszaigazolás küldése a partner részére.
• Részvétel a rendszeres társosztályok közötti megbeszéléseken.
• Kapcsolattartás a MOL-csoporton belüli társszervezetekkel.
• Külső-, és belső egy csatornás kommunikáció és megfelelő információ áramlás biztosítása termékelérhetőséggel/rendelésekkel kapcsolatos kérdésekben.
• Könyvelési és számlázáshoz szükséges feladatok ellátása.
• Reklamációval kapcsolatos adminisztráció intézése.
• A vezetők által meghatározott formában és rendszerességgel jelentések, kimutatások, döntés előkészítő elemzések készítése.
• Reklamációk kivizsgálásában való aktív közreműködés, javaslattétel javító intézkedésekre, ügyfél-orientált megoldások keresése és magas szintű kommunikációja.
• A MOL-LUB Kft. Export Értékesítés szervezet támogatása, üzletkötők munkájának adminisztratív támogatása.

ELVÁRÁSOK:
• Felsőfokú végzettség
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
• Külkereskedelmi ismeretek
• SAP rendszer, Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
• Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Alapszintű jogi és pénzügyi ismeretek
• Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
• Priorizálási képesség, precizitás

MIT KÍNÁLUNK?
• Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
• Változatos feladatkör
• Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás
• Éves bruttó 800.000 Ft cafetéria választható, változatos elemekkel
• Szűrővizsgálatok, magánegészségügyi ellátás a Medicovernél
• Élet-és balesetbiztosítás
• Céges telefon korlátlan használattal

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL Állásportálján keresztül (www.mol.hu), kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!