Felügyeleti és vezérlőrendszerek üzemeltetése (metró)

BKV Zrt.

Standszám:

Főbb feladatok:

metróvonalakon a gépészeti és elektromos felügyeleti- vezérlőrendszerek, berendezések üzemeltetése, javítása, karbantartása.
A munkakör betöltésének feltételei:

technikus/felsőfokú szakképesítés (elektronikai műszerész vagy számítástechnikai szoftverüzemeltető vagy informatikai hálózatépítő és – üzemeltető vagy azokkal egyenértékű)
felvétel előtt: szakmai és orvosi alkalmassági vizsgálat
A jelentkezésnél előny:

Távközlési/informatikai műszerész, technikusi gyakorlat
GE iFIX SCADA üzemeltetési tapasztalat
PLC rendszerek és ezekhez kapcsolódó felügyeleti szoftverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
számítógépes hibaelhárításban és javításban szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk:

stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
cafetéria juttatások
üdülési lehetőség
ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain, hozzátartozónak is
A munkavégzés jellege, helye:

8 órás váltó (heti váltásban nappal-éjszaka) műszakos munkarend, a munkavégzés helye változó, budapesti metróvonalak állomásainak területén.

Pályakezdőket is szívesen fogadunk!

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Csatolni kérjük: fényképes önéletrajzot

Jelentkezési határidő: Jelentkezés folyamatosan!

· technikus/felsőfokú szakképesítés (elektronikai műszerész vagy számítástechnikai szoftverüzemeltető vagy informatikai hálózatépítő és – üzemeltető vagy azokkal egyenértékű)

· felvétel előtt: szakmai és orvosi alkalmassági vizsgálat