Földmérő asszisztens

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Ráérsz 03.11-21. között és szívesen kipróbálnád magad egy új, izgalmas munkakörben? Ha a válaszod igen, jelentkezz és vegyél részt Te is terepi mérési feladatokban és segédkezz geofizikai műszerek telepítésében Geomega Kft.-nél!

Feladatok:

– Segédkezés jelzőkarók kitűzésében
– Geofizikai érzékelő telepítése (talaj előkészítés kézi szerszámmal, lyuk kialakítása, geofon ültetés)
– Geofizikai érzékelők beszedése a mérés végeztével

Elvárások:

– Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
– Betöltött 18. életév
– Jó fizikum

Előnyök:

– B kategóriás jogosítvány, autóvezetési tapasztalat
– Alapvető technikai ismeretek (GPS-, tablet- és térképhasználat; akkumlátoros kézi talajfúró használat)
– Heti 5 teljes nap vállalása

Munkaidő:

– 2024.03.11-21. között hétfőtől-vasárapig minden nap
– Minimum heti 4 teljes nap vállalása

Munkavégzés helyszíne:

– Csömör, Kistarcsa, Nagytarcsa, Kerepes környéke (találkozás minden reggel Csömörön)

Amit kínálunk:

– Bruttó 2117 Ft/óra diákbér
– Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2117 Ft lesz
– Rövid távú diákmunka-lehetőség