Full stack fejlesztő

OTP Bank

A Payments Tribe az OTP Bank kártyaelfogadás és ATM szolgáltatásért felelős területe. Célja és fő feladata a teljes Bankcsoport hazai kártyás piacon betöltött vezető szerepének megtartása, és bővítése további innovatív fizetési megoldásokkal.
Csatlakozz hozzánk, hogy Te is részese légy innovatív és fejlődő csapatunknak!

Főbb feladataid lesznek:
• A Bank bankkártya elfogadó (POS) háttérrendszereihez kapcsolódó backend és front end fejlesztési feladatok megvalósítása
• Oracle adatbázis alapú rendszerek karbantartása, fejlesztése
• Tárolt eljárások és lekérdezések tervezése, fejlesztése
• Adatmodellek tervezése, karbantartása
• Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
• Üzleti elemzők, fejlesztők és tesztelők munkájának támogatása

Téged keresünk, ha:
• Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
• Minimum középfokon kommunikálsz angolul
• Erős SQL (PL/SQL) tudásod és tapasztalatod van
• Minimum 1 évet dolgoztál Java fejlesztésben
• Kiválóan tudsz együttműködni a saját és más csapatok tagjaival
• Önálló problémamegoldó hozzáállásod van

Előnyt jelent számunkra:
• Oracle technológiában való jártasság
• Webserver (ApacheTomcat) rendszer ismeret
• Java, JavaScript programozási ismeretek
• Webservice ismeretek (RabbitMQ, SOAP, REST)
• Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
• Több mint 3 év szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:
• Stabil hátterű, piacvezető, a Régióban is elismert vállalatcsoport
• Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet
• Versenyképes jövedelem, személyre szabható béren kívüli juttatási csomag
• Éves teljesítmény alapú jutalom
• Magas színvonalú egészségügyi ellátás
• Céges laptop, mobiltelefon
• Szakmai fejlődést biztosító lehetőségek: képzések, tréningek
• Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierút biztosítása
• Aktív, jó hangulatú közösség és különféle programlehetőségek
• Hibrid munkavégzés, home office lehetőség

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Madarász Viktor utca 12.