Garázsmester

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Országos illetékességgel rendelkező költségvetési szerv keres budapesti munkavégzési helyre „C” járműkategóriára érvényes vezetői engedéllyel, tehergépjármű-vezetési gyakorlattal rendelkező munkatársat a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvényben meghatározott határozatlan idejű hivatásos jogviszonyba.
Próbaidő: 12 hónap

Főbb feladatok:
• műszaki hibás vagy más okból közúti közlekedésre alkalmatlan gépjárművek szállítása országos illetékességgel
• gépjárművek napi karbantartási feladatainak ellátása
• gépjárművek garázstérben történő elhelyezése
• forgalmi- és menetokmányok kezelése, kiadása, visszavétele
• egyéb, szállítási feladatokban történő közreműködés

Elvárások
• középiskolai vagy gimnáziumi érettségi
• „C” járműkategóriára érvényes vezetői engedély
• tehergépjármű-vezetési gyakorlat
• precíz munkavégzés, proaktivitás
• jó problémamegoldó képesség, szervezőkészség
• váltásos munkarend (24 és 12 órás)

Előnyt jelent:
• „E” és „D” járműkategóriára érvényes vezetői engedély
• érvényes PÁV I. alkalmassági vizsgálat
• emelőgép kezelői Okj-s szakmai végzettség

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• szakmai kihívásokban bővelkedő, felelősségteljes munka

Fizetés és juttatások:
• kezdő bruttó bér 650.000,- Ft, amely a véglegesítés után 700.000,- Ft
• versenyképes juttatási csomag