Gépész- és technológia labor gyakornok

Vincotech

Standszám:

A16

Feladatok:
/ Teljesítmény elektronikai mechanikai és elektronikai alkatrészek, modulok előkészítése teszteléshez
/ Hiba analízis igénylése, követése (csiszolat, optikai analízis, ultrahang)
/ Termékek gyártásban és laborban való követése, mintagyártás szervezése, követése
/ Tesztek végzése, eredmények kiértékelése, ellenőrzése, adatbázisba rögzítése
/ Készülékek tervezése
/ Műszaki rajzok módosítása

Elvárások:
/ Folyamatban lévő középfokú/felsőfokú tanulmányok (nappali aktív/passzív)
/ Heti 2-3 munkanap vállalása hosszútávon
/ Anyagtechnológiai ismeretek
/ Forrasztástechnikai és ragasztástechnikai gyakorlati ismeretek
/ Pontosság, precizitás, rugalmasság, kézügyesség
/ Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
/ Microsoft Excel felhasználói ismerete
/ Tervező, modellező CAD rendszer ismerete előny (Solid Works, Solid Edge)

Előny:
/ Gépészeti alapismeretek, hasonló irányú középfokú végzettség előny
/ Félvezető tesztelési ismeretek és tapasztalat
/ Angol nyelv ismerete
/ Labor tapasztalat

Amút cégünk nyújt:
/ Vonzó órabér, utazási költségtérítés
/ Aktív betanulási folyamat, valós szakmai gyakorlat, fejlődési lehetőség
/ Félév után lojalitás bónusz
/ Kellemes munkahelyi környezet, 2 szintes konditerem személyi edzővel, gyógytornásszal