Gépszerelő

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Gépszerelő munkakörbe keresünk munkatársakat egy nemzetközileg elismert szállítmányozási céghez. Azonnali kezdés, stabil munkahely és megbecsülés vár a METRANS csoportnál!

Feladatok:

– Az emelőgépek (a konténeremelők és targoncák) mechanikus és hidraulikai szerkezeteinek műszaki állapotának ellenőrzése, hiányosságok esetén; a javítás szükségességének jelentése
– Az emelőgépek mechanikus és hidraulikai szerkezeteinek javítása és karbantartása
– A gépek üzemanyaggal való tankolása
– Naprakész nyilvántartás vezetése a gépek előforduló hibáiról, állás idejéről, továbbá a rájuk bízott raktárkészletről, szerszámokról és felhasznált alkatrészekről

Elvárások:

– Gépész végzettség (autószerelő, motorszerelő)
– 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
– B típusú jogosítvány

Előnyök:
– Targoncavezetői engedély

Munkaidő:

– Hétfőtől péntekig 7:00-15:30 között

Amit kínálunk:

– Cafetéria és egyéb béren kívüli juttatások (13. és 14. havi bér)
– Utazási támogatás
– Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő szervezetnél