Global markets Szenior szakmai titkár

OTP Bank

Az OTP Bank Bankcsoport Global Markets Igazgatósága felelős csoportszinten a tőkepiaci és befektetési szolgáltatási tevékenységért, beleértve: Markets (treasury), privát banki, brokerage, tőkepiaci kibocsátási, letétkezelési, banki és egyéb pénzügyi intézményekkel történő kapcsolattartásért, eszköz elemzési és advisory tevekénységért. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Feladatok:
• Az igazgatósági titkárság feladatainak koordinálása
• Az ügyvezető igazgató munkájának szakmai támogatása
• A beérkező levelek, dokumentumok elemzése, az ügyintézés elindítása
• Előterjesztések szakmai véleményezése
• Az igazgatóság felelősségi körében kapcsolatos feladatok szervezése, proaktiv intézése, a határidők nyomon követése
• Vezetői anyagok, prezentációk készítésének összefogása, vezetői előterjesztések, feljegyzések írása
• Szervezeti egységek közötti koordináció
• Társterületekkel, partner cégek képviselőivel és szükség esetén hatóságokkal történő szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
• Projektmenedzsment feladatokban történő részvétel
• Kapcsolattartás és az üzletfejlesztés támogatása a leánybankoknál

Akit keresünk:
• Felsőfokú iskolai végzettség
• Aktív, felsőfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
• Angolon kívül más régiós nyelv ismerete előnyt jelent
• Legalább 5-6 év releváns tapasztalat
• Érdeklődés a tőkepiaci és befektetési szolgáltatási tevékenység iránt
• Projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent
• MS Office programok felhasználói szintű ismerete
• Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Önálló munkavégzésre való képesség, kiváló szervezőkészség

Amit kínálunk:
• Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
• Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
• Versenyképes bérezés és juttatási csomag
• Szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Babér utca