Gyakornok minőségbiztosítás területen

Mercedes-Benz Gyár Kecskemét

Standszám:

B21

Folyamatos támogatás a napi üzleti életben
Folyamatos segítség a munkautasítások, folyamatleírások fordításában
Napi jelentése összeállítása
Prezentációk készítése és előkészítése
Adatgyűjtés, adatelemzés, kiértékelések készítése
4Q jelentések heti elkészítése
Támogatás hibaelhárítási folyamatban
Támogatás akcionálási feladatokban
Kapcsolattartás kollégákkal, társterületekkel

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Felsőfokú, szakirányú tanulmányok (közgazdaság, műszaki menedzser, mérnöki szakirányok)
Legalább középfokú aktív német vagy angol nyelvtudás
MS Office felhasználói szintű ismerete
Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés
B kategóriás jogosítvány
Minimum 6 hónapos gyakorlat és heti minimum 3 munkanap vállalása
Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni?: ­*

Versenyképes bérezés
Szakdolgozatírás lehetősége
Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
Utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás
Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
Home office lehetőség – munkakörtől függően
Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
Rugalmas időbeosztás egyetemi elfoglaltságokkal összhangban
Hasznos szakmai tapasztalat
Önálló feladatok, saját projektek
Német vállalati kultúra megismerése
*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag – ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!