Gyártástámogató mérnök- Hajdú-Bihar megye

Menton Jobs Kft.

Hajdú-Bihar vármegyében lévő elismert és dinamikusan fejlődő műanyagipari partnerünk keresi új kollégáját, amely mezőgazdasági csomagolótermékeket gyárt és szállít ügyfeleinek, szerte a világon.
Csapatuk erősítéséregyártástámogató mérnökpozícióra keresünk lelkes és tapasztalt szakembert. Ha rendelkezel műanyagipari tapasztalattal, és szívesen csatlakoznál egy innovatív és kihívásokkal teli környezethez, várjuk jelentkezésed!

Feladatok amikben számítunk szakértelmedre
Felelősség a gyártási folyamatok hatékony működéséért és folyamatos fejlesztéséért,
Termeléshez szükséges alap és segédanyagok, valamint a megfelelő gépbeállítások biztosítása, a minőségi követelmények eléréséhez,
Részvétel a műszaki fejlesztésekben,
Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalat fejlesztőmérnökeivel angol nyelven,
Együttműködés a termelési csapatokkal a minőség és hatékonyság növelése érdekében.
Adatszolgáltatás és riportálás a gyártási mutatókról és eredményekről,
Gyártás területén a gépek paramétereinek a napi ellenőrzése

Amit a megfelelő jelölttől várunk
Mérnöki diploma műszaki területen (előny, ha műanyagipari vagy kapcsolódó szakirányon szerezted),
3-5 év tapasztalat műanyagipari gyártási folyamatokban,
Lean /5S ismeretek egyikével rendelkezel
Jó problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodásmód,
Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás,
Kreatív hozzáállás és képesség az innovatív megoldások kidolgozásához

Amit munkádért nyújtunk
Versenyképes fizetést és juttatási csomagot, mely tartalmaz termelési és – jelenléti bónuszokat, cafeteriát valamint utazási támogatást
Szakmai fejlődési lehetőséget,
Dinamikus és inspiráló munkakörnyezetet,
Hosszú távú munkalehetőséget, egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál