Gyártástechnológiai mérnök

RECRUBY

Van már tapasztalatod gyártásban és szeretnéd magad kipróbálni egy új területen? Szeretnél egy összetartó mérnök csapat oszlopos tagja lenni? Szívesen használnád az angol tudásod és dolgoznál együtt egy szakmai mentorral? Téged keresünk!

Feladatok
– Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
– Gyártási folyamatok kidolgozása, folyamatos fejlesztése
– Gyártás műszaki támogatása
– Mintagyártások, elő és nullszériák műszaki felügyelete, koordinációja
– Gyártóeszközök, gyártósorok és maga a gyártást közvetlenül kiszolgáló folyamatok fejlesztése a hatékonyság érdekében
– Gyártósori összeszerelést végző dolgozók gyártástechnológiával kapcsolatos oktatása
– Munkautasítások készítése, frissítése
– Költségoptimalizációs, hatékonyságnövelő projektek kidolgozása, bevezetése

Elvárások
– Minimum 2 év tapasztalat hasonló területen
– Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
– Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny
– Világítástechnikai tapasztalat
– Solid Edge/Solidworks/AutoCAD szoftverek felhasználói szintű ismerete
– Lean és/vagy SixSigma tapasztalat

Amit ajánlunk
– Versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag
– Hosszútávú karrier lehetőség
– Családias hangulat
– Modern munkakörnyezet, változatos feladatok

Jelentkezz világítástechnikai berendezések gyártásával foglalkozó, globális vizeken evező partnercégünkhöz, aki hosszútávú karrier kiépítése mellett, széleskörű juttatási csomagot biztosít a Számodra!