HASZONANYAG ÉRTÉKESÍTÉSI ÜZLETKÖTŐ (24000282)

MOL Magyarország

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?
Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?
Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?
Akkor itt a helyed, jelentkezz …. 😊
A MOHU Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Haszonanyag Értékesítési Üzletkötő
A kolléga a MOHU Zrt. hulladékgazdálkodási tevékenysége során keletkező, szakterületére vonatkozó termékek és szolgáltatások belföldi és regionális haszonanyag értékesítésének végrehajtását, valamint a vonatkozó termék és kereskedelmi stratégiák kialakítását és végrehajtását támogatja.
Fő feladataid:
• Haszonanyag értékesítési folyamatokban való részvétel, tárgyalások folytatása belföldi és regionális haszonanyag vásárló partnerekkel.
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás, potenciális partnerek felkutatása valamint monitorozni a szerződések teljesítését, az eladott mennyiségeket, az elért árréseket/kereskedelmi eredményeket és a kintlévőségeket.
• Üzleti lehetőségek azonosítása, értékesítési kilátások és a kereslet/kínálati trendek alakulásának nyomon követése, javaslattétel azok üzletté alakítására.
• Támogatni a partnerekkel való együttműködés folyamatainak kialakítását és részt venni a szervezésükbe, valamint közreműködni a törzsadat menedzsment és a partner-értékelési feladatok ellátásában.
• Kidolgozni a szerződéseket, gondoskodni a szerződés végrehajtásáról és közreműködni a panaszok kezelésében.
• Támogatni a riportálási rendszer és teljesítmény értékelési rendszer kialakítását és részt venni a működtetésében.
• A feltárt hiányosságok, eltérések eszkalálása, aktív részvétel azok megoldásában és a megoldások implementálásában.
• A hatályos törvények, jogszabályok, külső előírások és belső utasítások betartása, betartatása és valamint a minőségirányítási rendszer kialakításában és működtetésében való közreműködés.

Téged keresünk, ha:
• felsőfokú végzettséggel rendelkezel
• minimum 3 év kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel a B2B szegmensben
• legalább tárgyalási szinten használod az angol nyelvet írásban és szóban egyaránt
• van már rutinod nagyobb partnerek menedzselésében
• kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készséggel rendelkezel
• magabiztos, határozott fellépés, illetve önálló, proaktív munkavégzés jellemez
• szívesen dolgozol csapatban és a munkádhoz ügyfélközpontú és problémamegoldó hozzáállással fordulsz
• Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
Ezt tudjuk nyújtani Neked:
• Versenyképes juttatási csomag
• Együttműködő csapat, kellemes munkalégkör
• Lehetőség a folyamatok kialakítására egy fejlődő cégnél