HR Képzési és fejlesztési specialista – Újhartyán

REHAU Automotive Kft.

Standszám:

Leendő feladataid:

• Elősegíted és támogatod a tehetséges munkatársak karrierjének előrehaladását
• Dinamikus és interaktív képzéseket szervezel a munkatársak készségeinek fejlesztése érdekében
• Fejleszted és implementálod az értékelési és visszajelző rendszereinket
• Gondoskodsz róla, hogy kollégáink a megfelelő képzésben részesüljenek
• Rendszeres és ad hoc riportokat készítesz az aktuális képzések elvégzésével kapcsolatban
• A felmerülő feladatokat és kihívásokat azonnal kezeled

Szükséges tapasztalatok:

• Felsőfokú befejezett tanulmányokkal rendelkezel
• Kiválóan kommunikálsz és hatékony kapcsolatteremtő képességekkel rendelkezel
• Képes vagy új, innovatív képzési módszerekben gondolkodni
• Minimum 3 évet HR területen, különösen képzési és fejlesztési feladatokkal töltöttél
• Szeretsz olyan környezetben dolgozni, ahol a kreativitást és innovációt ösztönzik

Mit kínálunk neked:

• Mert szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak
• Szupermodern, biztonságos munkakörnyezetben dolgozhatsz
• Teljes mértékben támogatjuk a bejárásod költségeit
• Részben otthonról is végezheted a feladataidat