HR Project Manager

Auchan Magyarország

Standszám:

B12

Feladatok

Számítunk rád abban, hogy a rád bízott HR projekteket önállóan irányítod.
Szorosan együttműködsz a projektrésztvevőkkel, garantálod a folyamatos előrehaladást a hatékony és eredményes megvalósítás érdekében.
A projektek ütemtervét, költség és erőforrásigényét tervezed, dokumentálod.
Projektek sikeres megvalósítása érdekében szervezed és támogatod a különböző szakmai és döntéshozó fórumokat.
A felmerülő kockázatokat azonosítod, javaslatokat dolgozol ki a kockázatok csökkentésére.
Részt veszel HR informatikai rendszerek üzemeltetésében, fejlesztésében.

Elvárások

Felsőfokú HR szakirányú végzettség
Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (C1)
Komplex HR projektek vezetésében szerzett tapasztalat
Digitális (HR) rendszerek bevezetésében/üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Előnyök

Szervezetfejlesztői tapasztalat
Francia nyelvismeret
Erőforrás-tervezésben való jártasság

Juttatások

A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
Cafetéria kártya
12% vásárlási kedvezmény
Fejlődési prémiumrendszer
A közigazgatási határon kívülről, helyközi (távolsági) közlekedési eszközzel történő munkába járás esetén a bérlet/jegy értékét 100%-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti
A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség (További információ: https://vezetofejlesztes.auchan.hu/ )
Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)
Szociális háló – széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
Egészségbiztosítási csomag (magán egészségügyi vizsgálatok)
Akár heti 3 nap home office lehetőség
Vállalati laptop és mobiltelefon
Első hónaptól nyelvtanulási lehetőség (e-learning)