HSE koordinátor – Újhartyán

REHAU Automotive Kft.

Standszám:

Leendő feladataid:
• A munka-, környezet-, és egészségvédelmi rendszer irányítása és fejlesztése
• HSE tevékenységgel kapcsolatos nyilvántartási és adatszolgáltatási kötelezettségek cégcsoporton belül, hatóságok felé
• Belső auditok lefolytatása
• Általános és folyamatos HSE kontroll a gyár egész területén
• Munkabalesetek kivizsgálása, riportálása
• Kockázatértékelés és egyéb munkabiztonsági szaktevékenység ellátása
• HSE szakterülettel kapcsolatos adatok gyűjtése, elemzése, kimutatások készítése
• HSE oktatások tartása, oktatási anyagok készítése, fejlesztése
• Részvétel a HSE témájú fejlesztésekben

Szükséges tapasztalatok:
• Felsőfokú munkavédelmi vagy környezetmérnöki képesítés és középfokú munkavédelmi képesítés
• Autóiparban, gyártó cégnél szerzett legalább 3 éves tapasztalat
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség
• Határozott fellépés, önálló munkavégzés
• Prioritáskezelés és terhelhetőség
• MS Office ismeretek
• 14001 és 45001 ismerete, valamint német nyelvtudás előny
• Tűzvédelmi tapasztalat vagy végzettség előny

Mit kínálunk Neked:
• Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;
• Teljes mértékű közlekedési költségtérítés
• Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
• Magas szintű önmotiváció és céltudatosság