HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI LOGISZTIKAI SZAKÉRTŐ (24000119)

MOL Magyarország

Standszám:

Hulladékgazdálkodás logisztikai szakértő
Terület
A Logisztika területén belül a hulladék szállítási/begyűjtési tevékenység szakterület támogatása. A végrehajtói szintű feladatokat ellátó alvállalkozói állomány szállítási/begyűjtési célgép állományával kapcsolatos eredmények vizsgálata, az eszközhatékonyság javítása, az új országos működési modell bevezetésének a támogatása.
Feladatok és felelősségek
• Hulladék begyűjtést/szállítást végző célgép állomány teljesítményének a mérése
• Kapacitás kihasználtság elemzés
• Járműállomány optimalizálási javaslatok készítése
• Eszközgazdálkodással kapcsolatos koordinációs feladatok ellátása
• Területet érintő egyéb jármű és edényzet projektek támogatása
Elvárások
• Főiskolai/Egyetemi végzettség (műszaki/gazdasági)
• 3+ év szakirányú tapasztalat
• Angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
• Csapatban és önállóan történő munkavégzés
Egyéb képességek
• Kiváló kapcsolatteremtő készség
• Struktúrált gondolkodás
• Tulajdonosi szemlélet
• Erős beruházási, projekt és gazdasági véna
• Kimagasló problémamegoldó képesség
• Agilis gondolkodás