Ingatlanfejlesztési mérnök (villamosmérnök) munkakör

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Határozatlan idejű hivatásos jogviszony a 2015. évi XLII. törvényben (HSZT) meghatározottak szerint
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Próbaidő: 12 hónap

A munkavégzés helye: Budapest

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
• előkészíti, koordinálja és ellenőrzi az ingatlanállománnyal kapcsolatos szakági fejlesztési tevékenységeket, építési beruházásokat (teljes körű- és részleges felújítások, átalakítások, energetikai korszerűsítések, stb. terveztetése, kiviteleztetése)
• közreműködik a hatósági engedélyezési eljárásokban
• belső szakértői feladatok ellátása

Illetmény és juttatások:
• a 2015. évi XLII. törvényben (HSZT) meghatározottak szerint
• kezdő bruttó bér 1.000.000 Ft, amely releváns szakmai tapasztalat megléte esetén emelkedhet
• versenyképes juttatási csomag

Pályázati feltételek:
• szakirányú felsőfokú iskolai végzettség (energetikai, automatizálási vagy épületinformatikai szakirány)
• „B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
• magyar állampolgárság
• büntetlen előélet
• cselekvőképesség
• orvosi és pszichológiai alkalmasság
• nemzetbiztonsági ellenőrzés vállalása

Elvárt kompetenciák:
• megbízhatóság
• felelősségvállalás, felelősségtudat
• nagyfokú terhelhetőség, pontos, precíz, önálló munkavégzés
• jó problémamegoldó képesség

Előny:
• műszaki ellenőri jogosultság
• ingatlanfejlesztési, beruházási területen szerzett gyakorlat