Ingatlankarbantartási technikus

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, ingatlankarbantartási technikus feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok munkák:
• karbantartási és kisebb átalakítási munkálatok műszaki előkészítése
• anyag- és eszközszükséglet felmérése, igénylés összeállítása
• helyszíni felmérések alapján árajánlatkérések elkészítése
• munkát végző vállalkozók tevékenységének műszaki felügyelete
• a végrehajtott kivitelezési munkálatok dokumentálása

Elvárások:
• szakirányú technikusi végzettség (magasépítő, vagy mélyépítő)
• „B” kategóriás jogosítvány
• precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás
• kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
• felelősségvállalás, felelősségtudat
• magas szintű kommunikációs készségek

Előnyt jelent:
• építőipari kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
• felelős műszaki vezetői jogosultság
• gépjárművezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

• kezdő bruttó bér 750.000 Ft, amely releváns szakmai tapasztalat megléte esetén emelkedhet
• versenyképes juttatási csomag (cafeteria, ruházati illetmény stb.)
• hosszú távú munkalehetőség
• regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
• kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
• széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
• szakirányú továbbképzéseken való részvétel