Iparosítási mérnök

CLAAS Hungária Kft.

Standszám:

Elvárások:
– A termelési részleg képviselete a termékfejlesztési projektekben.
– Sorozatgyártáshoz szükséges feladatok meghatározása a CLAAS fejlesztési folyamatleírásában.
– A fejlesztési projektek valamennyi hatásának koordinálása a termék teljes életciklusa során kitűzött célok elérése érdekében.
– A gyártáshoz szükséges követelmények összegyűjtése és meghatározása, valamint a termékjavítási tevékenységek kezdeményezése.
– A műszaki változtatások és az új termékfejlesztés tartalmának felülvizsgálata.
– A termékek időben történő sorozatgyártásának biztosítása és a felfutás támogatása.
– A gyártási folyamat megtervezése és a műszaki változtatások időben történő bevezetésének irányítása.
– A típushoz kapcsolódó szerszámok költségvetésének megtervezése.
– Jelentések és elemzések készítése.

Feladatok:
– Gépészmérnök végzettség.
– Szakmai munkatapasztalat a termékbevezetés, gyártástechnológia, műszaki fejlesztés, rendszerek tervezése/építése területén.
– Mezőgazdasági gépészet területen szerzett tapasztalat.
– Az MS Office kezelésében szerzett tapasztalat, illetve SAP és CATIA & DELMIA ismeretek.
– Az összetett kérdések elemzésének és azok kombinációjának megértése.
– Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
– Strukturált munkamódszer, erős kommunikációs és csapatmunkára való készség.
– Hajlandóság a belföldi és nemzetközi utazásokra.