IT alkalmazásüzemeltető – Tószeg

Menton Jobs Kft.

Európa legnagyobb kerékpárgyártója bővülés miatt keresi IT alkalmazásüzemeltető kollégáját gyártó területre!
Ha otthonosan mozogsz IT vonalon és szeretnél egy ökológiai tudatos és a jövőn dolgozó multinacionális vállalat mindennapjainak részese lenni, akkor mi Téged keresünk!

Feladatok amikben számítunk szakértelmedre:
A gyártás során használt egyedi alkalmazások üzemeltetése
Közreműködés a belső szakmai területekkel az új gyártásüzemeltetési szoftverek fejlesztési igényeinek meghatározásában
Javaslattétel a gyártási szoftverek fejlesztésére, az optimalizálási folyamatok támogatása érdekében
Üzemeltetői tesztek elvégzése fejlesztések és verzióváltások alkalmával
Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a fejlesztőkkel
Dokumentációk naprakészen tartása, kimutatások, dokumentációk kidolgozása
Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatások biztosítása
Aktív részvétel az Ipar 4.0 projektekben

Amit a megfelelő jelölttől várunk:
Középfokú szakirányú végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás
Szoftverüzemeltetésben szerzett tapasztalat (gyártói környezetben)
Nyitottság a fejlődésre, új területek, szoftverek megismerésére
Jó kommunikációs képesség
A kiválasztási folyamatunkban előnyben részesülsz amennyiben
Programozási alapismeretek
Felsőfokú szakirányú végzettség
PLC alapismeretek (Siemens)

Amit munkádért nyújtunk
Alapbéren felüli komplex juttatási csomag:
Jelenléti bónusz
Cafeteria
Havonta fix összeggel hozzájárulunk a rezsiszámláidhoz
Egészségmegőrző juttatások
Stabil vállalati háttér