IT BUSINESS PARTNER (23003332)

MOL Magyarország

Úgy érzed, hogy szívesen hozzájárulnál a MOL Group és ez által az energiaipar sikereihez, jövőképének megvalósításához? Szeretnél modern, kényelmes környezetben dolgozni? Szakmai fejlődési lehetőségeket, karrierutat, kihívásokat keresel?
Ha a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor várjuk jelentkezésedet!

A MOL LUB Kft. Pénzügy és IT csapatába keressük a legújabb kollégát a következő munkakörbe:

IT Business Partner

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest és Almásfüzitő
A MUNKAKÖR CÉLJA:
A MOL-LUB informatikai rendszereivel összefüggő üzleti igények gyűjtése, priorizálása, megvalósításának koordinálása, a rendszereket érintő fejlesztési projektek összehangolása.
A folyamatokat támogató rendszermegoldások kidolgozásában való együttműködés, a megoldás kivitelezésének elősegítése az igénytől a bevezetésig, valamint a már bevezetett megoldás hatékonyságának folyamatos kontrolja, szükséges módosítási igények kezelése.
FELADATOK:
• Szervezi az IT rendszerekkel kapcsolatban felmerült üzleti igények és változáskérelmek részletes kidolgozását újszerű megközelítések alkalmazásával. Koordinálja a területéhez tartozó folyamatokat érintő folyamatváltozások kidolgozását és megvalósítását, valamint összehangolja a változásokat az összes érintett féllel
• Koordináló szerepet játszik az IT rendszerek változtatását érintő futó projektekben az üzleti igények teljesülése, a határidők betartása és az eredményesség szempontjából. Összehangolja az Értékesítési, Termékfejlesztési és EBK csapatokhoz tartozó folyamatok változását célzó projekteket.
• Koordináló szerepet játszik az IT rendszerekkel kapcsolatban felmerülő hibák, elakadások kezelésében.
• Közreműködik a területéhez tartozó folyamatokat érintő szabályozások létrehozásában, és ellenőrzi a szabályok szerinti működést, valamint közreműködik a csoportszintű társaságirányítási irányelvek és irányadó dokumentumok kialakításában.
• Nyomon követi a bevezetett változások eredményességét, elemzi az adatokat és új fejlesztési folyamatokat kezdeményez, újszerű gondolatok valamint a tapasztalatok alapján.
• Részt vesz az informatikai megvalósíthatósági tanulmányok elkészítésében az IT rendszerek változtatását érintő, pontosított üzleti igényekre vonatkoztatva.
ELVÁRÁSOK:
• felsőfokú végzettség (egyetem/ főiskola),
• minimum 5 év szakmai tapasztalat,
• Üzleti folyamatok ismerete,
• SAP R3, Microsoft Office, adatbázis-kezelők és riportrendszerek ismerete,
• Projektmenedzsment ismeretek,
• Kiemelkedő koordinációs készség,
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
MIT KÍNÁLUNK?
• Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben,
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség,
• Változatos feladatkör,
• Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás,
• Éves bruttó 800.000 Ft Cafetéria választható, változatos elemekkel (akár készpénz is kérhető),
• Szűrővizsgálatok, magánegészségügyi ellátás a Medicovernél,
• Élet-és balesetbiztosítás,
• Céges telefon korlátlan használattal