IT Desktop Support csoport vezetője

Prohuman Zrt.

Érdekel az informatika és szívesen segítesz másoknak az IT problémák megoldásában? Szeretnéd kipróbálni magad HR környezetben? Akkor Téged keresünk! Gyere hozzánk IT rendszermérnök pozícióba és egy fiatalos csapat tagjaként fejlesztheted eddigi tudásod!

IT Desktop support csoportvezető

munkatárs

Főbb feladatok:
 Windows alapú számítógépek Domainben való üzemeltetése
 AD adminisztrálása, GP karbantartása
 IT üzemeltetési csoport koordinálása, folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
 Kapcsolattartás vezetővel, társosztályokkal
 Felhasználok hozzáférések, email csoportok és jogosultságok kezelése
 Központosított nyomtatók kezelése
 IT eszközök nyilvántartáskezelése, átadás/átvétele
 Office és egyéb alkalmazások támogatás
 Felhasználók szakszerű IT oktatása és támogatása
 IT SOP dokumentációk készítése
 Problémák megoldásában való részvétel, hibajegyek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
 Nagyvállalati környezetben szerzett tudás
 Windows domain tapasztalat
 Windows OP rendszer és alkalmazások telepítése, üzemeltetése, karbantartása
 Hálózati ismeretek
 Precíz munkavégzés, és megbízhatóság
 Ügyfélorientált gondolkodás
 Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
 Alkalmazástámogató munkakörben szerzett tapasztalat
 Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség
 Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
 Felhasználói tréningek, oktások megtartásában tapasztalat, tréning anyagok megírásában szerzett gyakorlat
 Rendszergazdai tapasztalat
 Hálózati eszközök üzemeltetésben szerzett tapasztalat
 B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
• Jókedvű, segítőkész, összetartó csapat vagyunk 😊
• Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
• Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
• Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
• Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
• Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
• Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület