IT Terminál kliens Üzemeltető

Budapest Airport

Standszám:

Ezek lesznek a feladataid:

• A Budapest Airport Zrt. ITIL alapú „Incident Management Process” folyamatával összhangban a Terminál utasforgalom- specifikus informatikai eszközeinek karbantartása, és a felmerülő hibák elhárítása.
• A Helpdesk/Servicedesk alkalmazás segítségével az Error / Service / User Access request ticketek kezelése.
• A számítástechnikai eszközök és perifériák üzemeltetése, illetve az ezeken futó operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetése.
• Szakmai kapcsolattartás a felhasználókkal, műszaki tanácsadás és segítség nyújtása.

A munkakör folyamatos nappali műszakrendű 12 órás, 7:00-19:00 között (2 munkanap – 2 szabadnap).

Ezt várjuk tőled:

• középfokú szakirányú végzettség;
• legalább 1-2 év IT kliens üzemeltetői tapasztalat
• középfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás;
• folyamatos műszakrend vállalása (12 órás, 7:00-19:00 között (2 munkanap – 2 szabadnap)
• “B” kategóriás jogosítvány;
• ügyfélközpontú gondolkodás;
• megbízhatóság
• jó problémamegoldó- és szervező-készség
• jó kommunikációs készség;
• önállóság, kreativitás, nyitottság
Előnyként értékeljük:
• felsőfokú szakirányú képzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
• TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismeret);
• MS Windows szerver, Linux szerver-üzemeltetési ismeretek.

Ez vár rád nálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség különleges és nemzetközi munkakörnyezetben
• Nyitott, segítőkész légkör
• Hosszú távú fejlődési lehetőség
• Egyedülálló, speciális informatikai rendszerek és berendezések