KALKULÁTOR – SZÜGY

ZOLLNER Kft.

Standszám:

B15

FELADATOK
• Vevői dokumentációk műszaki elemzése, gyárthatóság vizsgálata
• Optimális gyártási folyamatok kalkulálása, árajánlatok készítése/ellenőrzése mechanikai területen
használt lemezalkatrészekre és konstrukciókra
• Különböző kalkulációk készítése a vevői igények alapján
• Költségszámítások, költségelemzések

ELVÁRÁSOK
• Minimum középfokú műszaki (gépészeti) végzettség (technikum)
• Műszaki rajzolvasás
• Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
• Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeret
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Önálló munkavégzés

ELŐNYÖK
• Gépészmérnök végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
• VBA ismeretek

AJÁNLATUNK
• Kiváló munkakörülmények
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztár
• Utazási támogatás
• Bónusz juttatások