Karbantartó mérnök – Újhartyán

REHAU Automotive Kft.

Standszám:

Leendő feladataid:
• Fröccsöntő üzem (Engel gépek) preventív- korrektív karbantartásának megszervezése, ütemezése
• Műszakos kollégák munkájának szervezése, koordinálása, oktatások megszervezése
• Karbantartásokhoz szükséges anyagok beszerzése, raktár készlet ellenőrzése, felülvizsgálata
• Külső/belső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
• Külső/belső auditokon való felkészülés- részvétel
• Hibaelemzések, kimutatások készítése
• Új gépek beépítésének koordinálása, problémák elhárítása

Szükséges tapasztalatok:
• Villamos vagy gépészmérnök végzettség
• Siemens PLC programozás ismerete előny
• Kuka robotok ismerete előny
• Programozási tapasztalat előny
• Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
• Csapatmunkára való készség
• Német vagy angol nyelvtudás

Mit kínálunk Neked:
• Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria
• Munkába járás költségtérítés
• Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
• Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat