KARBANTARTÓ TECHNIKUS

IBIDEN Hungary Kft.

Standszám:

B13

Feladatok:
Hirtelen meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása műszakos munkarendben
Adatgyűjtés megelőző és előrejelző karbantartásokhoz (terv szerinti mérések, ellenőrzések elvégzése)
Karbantartás felügyeleti rendszer (FMS) elsajátítása, használata
TPM módszer elsajátítása, alkalmazása
Részvétel az időszakos javításokban, felújítási munkákban

Elvárások:
Szakmunkás iskolai vagy magasabb műszaki végzettség (mechanikai vagy elektronikai területen)
Számítógép felhasználó szintű ismerete
Műszaki érdeklődési kör, biztonságtudatos szemlélet
Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
Csapatmunkában való együttműködési képesség
Minőség- és folyamat-centrikus szemléletmód

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkajogviszony
Versenyképes fizetés
Egyéb juttatások
Munkába járás támogatása
Fejlődési lehetőség, belső oktatási rendszer
Változatos, kihívásokkal teli munkakör