Képesített karbantartó – Szigetszentmiklós

Auchan Magyarország

Standszám:

B12

Feladatok

Áruházban található munkaeszközök és berendezések kifogástalan működésének biztosítása
Eszközök és berendezések karbantartása
Berendezések szervizlapjainak vezetése
Áruházban található eszközök és berendezések ismerete
Külső vállalatok által végzett szerviztevékenységek ellenőrzése, felügyelete
Műszaki leírások, illetve rajzok használata, ismerete
Hibák felismerése és önálló, gyors elhárítása
Adott esetben kapcsolattartás a külső karbantartó vállalkozásokkal

Elvárások

Szakirányú végzettség (Villanyszerelő/ Elektronikai műszerész / Géplakatos)
Biztonságtechnikai előírások ismerete
Elhivatottság a szakma iránt
Precizitás, pontosság
Dinamikus személyiség
Jó teherbíró képesség
Önállóság

Előnyök

Szakmai tapasztalat

Juttatások

A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányá
ban továbbfejlődik
Cafetéria kártya
12% vásárlási kedvezmény
Fejlődési prémiumrendszer
A közigazgatási határon kívülről, helyközi (távolsági) közlekedési eszközzel történő munkába járás esetén a bérlet/jegy értékét 100%-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti
A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség (További információ: https://vezetofejlesztes.auchan.hu/ )
Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)
Szociális háló – széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára