Kereskedelmi-és értékesítési munkatárs

Nyitott Akadémia

Standszám:

B3

Milyen feladatok várnak rád?

– b2b értékesítés
– értékesítési terv kialakítása és megvalósítása
– Új, non-book sales csatornák bővítése, kereskedelmi kapcsolatok és szponzori csomagok kialakítása és a partnerekkel történő egyeztetése
– A könyvek és a streaming előadások tartalmához kapcsolódó új lehetőségek menedzselése a kiadóvezetővel közösen
– Kapcsolattartás a partnerekkel, kondíciók, szerződések letárgyalása

Téged keresünk, ha:

– Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel b2b értékesítési területen
– Jól tárgyalsz, erősséged az üzleti kapcsolatépítés
– Szívesen hozol új ötleteket
– Ügyfélközpontú hozzáállás jellemez

Amit nyújtunk:

– tisztességes, versenyképes jövedelem
– kellemes, kulturált munkakörülmények
– vidám, lelkes, munkáját szívvel-lélekkel végző csapat
– családias hangulat, jó beszélgetések – gyakran előadóinkkal, szerzőinkkel is
– szerethető feladatok egy izgalmas szellemi műhelyben

Standszám: C27