Készletgazdálkodási szakértő – Ellátási lánc, logisztika

Auchan Magyarország

Standszám:

B12

Feladatok

Számítunk Rád abban, hogy a készletgazdálkodási folyamatok napi működését koordinálod.
A Supply Chain Logisztika Kontrolling által megadott célszámokat szem előtt tartva, gondoskodsz az optimális készletszintről az áruházakban és a logisztikán.
Biztosítod a területedhez tartozó információ megfelelő áramlását és a jó gyakorlatok kialakítását a piacok között.
Kezeled az elfekvő és korosodó készleteket a veszteségmutatók minimalizálása érdekében.
Aktívan részt veszel a Supply Planning területét érintő projektekben, elvégzed az előkészítő számításokat és elemzéseket.
Naprakészen nyomon követed és visszaméred az Ellátási lánc KPI-okat.
Időszakos beszámolókat, riportokat készítesz.

Elvárások

Téged keresünk, ha felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
Szereztél már legalább 2 év tapasztalatot készletgazdálkodási területen.
Kommunikációképes az angol nyelvtudásod.
Magabiztos felhasználói szinten kezeled a MS. Office (excel) programokat.
Légy kommunikatív, agilis, komplex látásmóddal rendelkező, proaktív személyiség.
Előnyök
Rád várunk, ha érdekel a számok világa és erős analízis képességgel rendelkezel.
Van már tapasztalatod csapat vagy project koordinálásában.
Legyél olyan személyiség, aki keresi a kihívásokat és a problémákban lehetőséget lát az önkifejezésre, hiszen ezeknek a segítségével tanulhatsz, fejlődhetsz még többet.
Feltételek
A hirdetésre megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Juttatások

A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
Cafetéria kártya
12% vásárlási kedvezmény
Fejlődési prémiumrendszer
A közigazgatási határon kívülről, helyközi (távolsági) közlekedési eszközzel történő munkába járás esetén a bérlet/jegy értékét 100%-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti
A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség (További információ: https://vezetofejlesztes.auchan.hu/ )
Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)
Szociális háló – széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
Vállalati laptop és mobiltelefon
Akár 3 nap home office lehetőség
Egészségbiztosítási csomag (magán egészségügyi vizsgálatok)
Első munkanaptól nyelvtanulási lehetőség (e-learning)