Klinikai kémiai analizátor tesztelő – Diatron

frissdiplomas.hu

Standszám:

A11

Klinikai kémiai analizátor tesztelő
FŐBB FELADATOK:
• Pictus termékcsalád (Pictus 500/700) tesztelése
• A tesztesetek írása (PTC Integrity LifeCycle
• Manager v11), végrehajtása
• A teszteléssel kapcsolatos műszaki
• dokumentációk (Test Report) elkészítése
• Opcionális: tesztek automatizálása (Smartbear
• TestComplete, Python scriptek)
ELVÁRÁSOK:
• Műszaki, biológiai vagy orvosi területen szerzett felsőfokú végzettség
• Precizitás, felelősségvállalás az elvégzendő feladat iránt
• Önállóság, proaktivitás
• Együttműködés a villamos-, gépész-,méréstechnikai fejlesztő csoporttal
• Középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásbeli)
AMIT KÍNÁLUNK:
• Szakmai fejlődési lehetőséget
• Külső céges (pl. Masterfield (ISTQB) és belső oktatásokat
• Online tanfolyamok: Udemy előfizetést
• Modern, fiatalos munkakörnyezetet
• Home office lehetőséget
• Cafeteriat
ELŐNYT JELENT:
• Klinikai kémiai, hematológia analizátorok ismerete, mérési tapasztalat
• Általános szoftvertesztelői gyakorlat
Termék linkek:

Amennyiben jelentkezni kíván a hirdetésre, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igényének, valamint a munkakezdés legkorábbi dátumának megjelölésével.