Konfigurációs és integrációs mérnök (kölcsönzött)

Baker Hughes Hungary Kft.

Standszám:

Feladatok
– Felelős a vezérlőpaneleken végzett funkcionális integrációs és konfigurációs tevékenységekért. Ez magában foglalja a logikai és megjelenítő szoftverek integrálását a programozható logikai vezérlőkön (PLC) és az ember-gép interfészeken (HMI); az alrendszerek közötti vezetékes és soros interfész konfigurálása; ipari hálózati összetevők, például kapcsolók, kommunikációs átjárók, OSM-ek konfigurálása;
– Tesztfolyamatok fejlesztési tevékenységeinek irányítása és koordinálása a koncepciótervezéstől a megoldás érvényesítéséig és kiadásáig.
– Felelős az ügyfél-átvételi teszt lebonyolításáért és szervezéséért.
– Projekttesztelési dokumentáció és eljárások kiadása; technikai támogatást nyújt a tesztelési és minőségi osztályoknak. belső tesztek során;
– Változáskezelési (MoC) és véglegesítési tevékenységek végrehajtása a pre-FAT-ok és a FAT-ok között;
– Technikai vezetés és változáskezelés biztosítása az ügyfelek által végzett gyári átvételi tesztekhez;
– Technikai értekezletek részvétele a projektcsapattal, az ügyfelekkel és a beszállítókkal a projekt végrehajtása során; Vegyen részt a műszaki és programellenőrzéseken.
– Szoros, napi együttműködés a műhelyben dolgozó alkalmazottakkal és a multinacionális BH csapatokkal projektek/üzleti igények nyomán.
– Ütemezett FAT-megbeszélések a tesztelő csapattal

Elvárások
– Pályakezdőket és tapasztaltabb kollégákat is várnak (diploma elvárás, de nem feltétlen csak villamosmérnöki szakon, nálunk sokkal inkább a tanulásra való nyitottság számít)
– Rajzolvasási képesség
– Analitikus gondolkodás
– Nyitottság, egyenesség
– Leadership skill –> inkább projektvezetői szemszögből

Ajánlatunk
– Alapbéren felül bónusz, nagyjából 5-10%-kal számolj 🙂
– Cafetéria
– Bejárási támogatás 30 HUF / km