Könyvelő munkatárs

Reed Magyarország Kft.

Standszám:

D23

A több cégcsoportból álló partnecégünk számára, aki a hazai üzleti élet meghatározó szereplője könyvelő munkatárs pozícióba keresünk kollégát.

Miért válassz minket?

• Versenyképes fizetés
• Home office lehetőség próbaidő után
• Munkaidő: H-CS 8.00-16.45, P 8.00-15.30

Napi teendőid az alábbiak lennének:

• Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
• Havi/negyedéves/éves zárásokban való részvétel
• Beszámolókészítés
• Auditban való részvétel
• Társosztályokkal való kapcsolattartás

Téged keresünk, ha:

• Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel és/vagy releváns felsőfokú végzettséggel
• Minimum 2 éves könyvelésben szerzett tapasztalatod van
• Szeretsz és tudsz önállóan és csapatban is dolgozni
• Használtad már a Microsoft Office programjait (Excel, Word)
• Precíz, munkádra igényes, nyitott személyiség vagy

Előny: sERPa, SAP program ismerete, adótanácsadói végzettség