KÖNYVELŐ (Törökbálint)

Plazmaszolgálat Kft.

A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 12 Plazma Pontot működtet. Törökbálinti központunk pénzügyi csapatának támogatására keressük legújabb KÖNYVELŐ munkatársunkat.

FELADATAI:

A pénzügyi csapat többi tagjával szoros együttműködésben a vállalat könyvelési feladatainak ellátása
Beérkező számlák (bel- és külföldi) iktatása, kontírozása és könyvelése
A könyvelésbe beérkező számlákhoz szükséges szerződések meglétének ellenőrzése, bekérése
Kimenő számlák kiállítása
Bankkivonatok könyvelése
Egyéb vegyes könyvelési tételek rögzítése
Banki átutalások kezelése
Vevői- és szállítói folyószámlák felügyelete, ellenőrzése, karbantartása, a partnerekkel történő folyószámla- és egyéb egyeztetések rendszeres elvégzése
Pénztári tételek könyvelése, ellenőrzések elvégzése
Tárgyi eszköz nyilvántartás
Részvétel a havi zárási feladatokban

ELVÁRÁSOK:
Középfokú számviteli, pénzügyi végzettség
Könyvelői rutin vagy ezen feladatok ellátásához szükséges készségek
Jó együttműködési készség
Kiemelkedő precizitás és szabálykövetés, határidők pontos betartása
Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
Önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való proaktív munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

Teljes munkaidős foglalkoztatás
Átlag feletti juttatási csomag: élet- és egészségbiztosítás, Cafeteria, 30 nap szabadság, bejárási támogatás, motivációs rendszer
Alkalmanként home office lehetőség
Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

ELŐNYT JELENT:

Mérlegképes regisztráció
Felsőfokú szakirányú végzettség
Angol és/vagy német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Törökbálint