Koordinátor (kínai nylevtudással)

Prohuman Zrt.

Kamatoztasd kínai nyelvtudásod, miközben HR és munkaügyi tudásod is fejleszted! Magyarország piacvezető HR szolgáltatója vietnami nyelvi tolmácsot keres debreceni csapatának bővítése céljából! Rugalmas vezetők, pörgős és fiatalos csapat vár, izgalmakkal és fejlődéssel teli munkakörben!
Koordinátor (kínai nyelvtudással)
Főbb feladatok:
• Beérkező partnercégek kínai munkavállalóinak elkísérése idegenrendészethez más hatóságokhoz.
• Kínai munkavállalók hatósági ügyeinek koordinációja, együttműködve a relokációs szakemberrel.
• Partnereinkkel folyatott tárgyalásokon, egyeztetéseken való részével.
• Relokációs szakember munkájának támogatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Anyanyelvi szintű kínai nyelvtudás (felsőfok)
• Érettségi bizonyítvány
• Kommunikációs területen vagy emberekkel foglalkozott területen szerezett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs képesség
• Rugalmasság
Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:
• Tolmács/fordítóként szerzett tapasztalat
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
• Komplex juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria)
• Fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai fejlesztés (belső képzések)
• Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil vállalati háttér
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen

Keress minket a részletekkel kapcsolatban a D4-es standdnál!