Közgazdász pénzügy-számvitel szakirány

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Standszám:

C20

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, pénzügy-számviteli feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
• pénzügyi – számviteli feladatok elvégzése
• számviteli zárási – nyitási feladatokban, beszámoló összeállításában való aktív részvétel
• általános adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások
• szakirányú végzettség
• precíz, önálló munkavégzés,
• jó probléma- és feladatmegoldó képesség
• pontosság, határidő betartása

Nyelvismeret:
• nem szükséges

Előnyt jelent:
• 2-3 év szakmai tapasztalat
• mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:
• Cafeteria juttatás
• hosszú távú munkalehetőség
• kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
• rugalmas munkarend

Szektor:
• Közgazdasági
• Teljes munkaidő
• Budapest