Közüzemi mérnök / Utility Engineer

Apollo Tyres (Hungary) Kft.

Standszám:

Új kollégáinkat keressük KÖZÜZEMI MÉRNÖK pozícióba!
Apollo Tyres Hungary, B16 stand

A következő feladatokban számítunk rád:
• A közüzemi berendezések állapotának és teljesítményének napi ellenőrzése, belső vagy külső karbantartási szolgáltatások megszervezése terv szerint vagy szükség esetén. A berendezések közé tartoznak a kazánok, hűtőtornyok, hűtők, vízkezelés, szivattyúk, légkezelő egységek, kompresszorok…
• A közüzemi berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, PM a terv szerint, képes követni a PM-t a berendezések SAP szoftverében Részt vesz a karbantartási költségek optimalizálásában, OEE (Uptime) akciókban
• A hatóságok technikai és energetikai adatigényének biztosítása, általában excel vagy e-papír segítségével
• Anyaglista készítése bármilyen karbantartáshoz vagy projekthez, anyagrendelés, egyeztetés az anyagszállítókkal, rajz készítése AutoCAD formátumban, ha szükséges
• Napi tevékenység és prioritás meghatározása közüzemi technikusok számára, mérnöki megoldás bármilyen új tevékenységhez vagy projekthez
• Belső dokumentumok előkészítése PM, munkautasítások, adatok szolgáltatása más osztályok vagy külső vállalatok számára excel formátumban vagy AutoCAD rajz.
• Ismeri a P&ID-t, ismeri az AutoCAD-t egyszerű rajzok készítéséhez vagy a rendelkezésre álló rajzok megváltoztatásához.

Elvárások:
• BSC vagy MSC diploma a következők valamelyikében: mechatronikai mérnök, gépészmérnök, villamosmérnök
• Angol – műszaki szaknyelv ismerete
• Folyékony magyar nyelvismeret kötelező a pozíció betöltéséhez
• 2+ év releváns szakmai tapasztalat

Amit mi nyújtunk neked, ha minket választasz:
• Magas bónusz, lakhatás támogatása
• Szakmai fejlődési lehetőség az ország egyik legmodernebb gyárában
• Ipar 4.0
• Minden nap foglalkozunk azzal, hogy a fejlesztésekben használhasd kreativitásod és tudásod.

We are looking for our new colleagues for the position of UTILITY ENGINEER!
Apollo Tyres Hungary, pavilon B16

Tasks:
• Daily monitoring of utility equipment health and performance, arranging internal or external maintenance services as per plan or when required. Equipment include boilers, cooling towers, chillers, water treatment, pumps, air handling units, compressors…
• Ensuring utility equipment availability, PM as per plan, able to follow PM in SAP software for equipment
• Ensuring the technical and energetic data requirement for authorities , generally with excel or E-paper
• Preparing of material list for any maintenance or project and ordering material, discussing with material suppliers, preparing drawing in AutoCAD format if required
• Daily activity and priority definition for utility technicians, Engineering solution for any new activity or project
• Preparing internal documents for PM, work instructions, providing data for other departments or external companies in excel format, or AutoCAD drawing.
• Familiar with P&ID , knowledge of AutoCAD for making simple drawings or changing available drawings.

Expectations:
• BSC or MSC degree in one of the following: mechatronics, mechanical engineering, electrical engineering
• Knowledge of English – technical language
• Fluent Hungarian is a must
• 2+ years of relevant professional experience

What we offer you if you choose us:
• High bonus, housing allowance
• Professional development opportunity in one of the most modern factories in the country
• Industry 4.0
• We work every day to help you use your creativity and knowledge in your development.