LOGISZTIKAI FEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ (23002122)

MOL Magyarország

Standszám:

Logisztikai fejlesztési szakértő

Terület:
A Logisztika területén belül a hulladék szállítási/begyűjtési tevékenység szakterületi feladatainak támogatása. A tevékenységet ellátó célgép és eszköz állományra vonatkozó fejlesztési beruházások, innovációs projekt koordinálása, szervezése. Az ágazatot érintő új technológiák felkutatása, megismerése, azok tesztelése és a magyarországi bevezetésük menedzselése.

Feladatok és felelősségek:
• Hulladék begyűjtést/szállítást végző célgép állomány fejlesztése
• Innovatív célgép technológiák megismerése, tesztelés, bevezetés
• Megvalósíthatósági tanulmányok, elemzések készítése az egyes fejlesztési projektek vonatkozásában
• Eszközgazdálkodással kapcsolatos koordinációs feladatok ellátása
• Területet érintő egyéb projektek támogatása

Elvárások:
• Főiskolai/Egyetemi végzettség (műszaki/gazdasági)
• 3+ év szakirányú tapasztalat
• Angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
• Csapatban és önállóan történő munkavégzés

Egyéb képességek:
• Kiváló kapcsolatteremtő készség
• Struktúrált gondolkodás
• Tulajdonosi szemlélet
• Erős beruházási, projekt és gazdasági véna
• Kimagasló problémamegoldó képesség
• Agilis gondolkodás