Logisztikai folyamattervező a különböző gyáregységekben

Mercedes-Benz Gyár Kecskemét

A belső logisztikai ellátási folyamatok tervezése a karosszéria- vagy összeszerelő üzemekben a tervezési alapelvek és kritériumok alkalmazásával, biztosítva a hatékony és biztonságos alkatrészellátást

Stabil és költséghatékony termelés-ellátási folyamatok tervezése, leegyeztetése az érintett szakterületekkel, továbbá a termék által indikált változások integrációja a logisztikai folyamatokba, szem előtt tartva a logisztikai stratégiát és gazdaságosságot

A logisztikai folyamatok folyamatos elemzése, az egyes folyamatlépések költség-tervezése és bemutatása a vezetőség felé

A logisztikai ellátási folyamatokhoz szükséges adatsorok összeállítása és az ellátásreleváns paraméterek beállítása és aktualizálása a logisztikai rendszerekben

A folyamatokhoz tartozó logisztikai eszközök, berendezések tervezése és bevezetése az adott területre

A logisztikai folyamatokat és berendezéseket illető képzési és oktatási koncepciók kialakításában való részvéte

Befejezett felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki tanulmányok (ideálisan műszaki menedzser, logisztikai mérnök, közgazdász, stb.)
Minimum 1 év logisztikai területen, ideális esetben folyamattervezői munkakörben szerzett tapasztalat
Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
Csapatjátékos,
Jó kommunikációs készség,
Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Analitikus, strukturált, feladat és célorientált gondolkodásmód
Időszakos, külföldi tartózkodás vállalása
Projektfeladatokban való aktív részvételt

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni?: *

Versenyképes alapbér
Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
Home office lehetőség – munkakörtől függően
Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
Letelepedési támogatás
Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
Kollektív élet- és balesetbiztosítás
Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag – ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!