MBH ÉS ÁTRAKÓÁLLOMÁS TERÜLETI VEZETŐ (23001538)

MOL Magyarország

Standszám:

MBH ÉS ÁTRAKÓÁLLOMÁS TERÜLETI VEZETŐ

Munkavégzés helye: Budapest

Scope
MOL 2030+ stratégiájával összhangban elkötelezettek vagyunk a magyarországi hulladékgazdálkodási rendszer körkörös hulladékgazdálkodás irányába történő átalakításában, melynek keretében jelentkezőtől elvárt legfőbb követelmény a hulladékgazdálkodási létesítmények országos szintű üzemeltetési és együttműködési stratégiájának létrehozása. Ezen belül a fejlesztési stratégia mentén meglevő létesítmények optimális szolgáltatási és működési színvonalának kialakítása, fenntartásának elősegítése, továbbá új létesítmények kialakítása révén a vegyes települési szilárd hulladék és szelektíven begyűjtött hulladék gyűjtésének és előkezelésésnek magas színvonalon történő támogatása, végső soron az újrahasznosíátsi és lerakási célérétékek elérésének megteremtése.

Feladatok
• Részvétel az átrakóállomások országos létesítménystratégiájának kidolgozásában,
• Karbantartási, fejlesztési és üzemeltetési stratégiák meghatározása,
• MBH és átrakóállomás fejlesztési stratégia kidolgozása és részvétel a létesítményfejlesztési projektekben,
• Helyszíni létesítményellenőrzése elvégzése,
• Létesítmények teljesítményértékelési folyamatának kidolgozása, értékelések elvégzése szerződéses partnerek, teljesítménymutatók, begyűjtött és becsült hulladékmennyiségek és egyéb információforrások alapján,
• Technológiák potenciális fejlesztési lehetőségeinek feltérképezése.

Követelmények
• Egyetemi végzettség esetén (Mérnök/Műszaki menedzser) és minimum 2-3 év létesítmények üzemeltetése során szerzett releváns szakmai tapasztalat, vagy
• Érettségi esetén minimum 10 év létesítmények üzemeltetése során szerzett releváns szakmai tapasztalat,
• Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Microsoft Outlook)
• Angol nyelvtudás előny

Képességek
• Csapatjátékos szemlélet
• Önálló, precíz, felelőségteljes, analitikus munkavégzés
• Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség