Mechanikus / Elektromos Összeszerelő (kölcsönzött)

Baker Hughes Hungary Kft.

Szeretnél egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezet tagja lenni?
Érdekel az elektromos vezérlőszekrények világa?
Csatlakozz egy sikeres csapathoz!

A világ meghatározó olajipari cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkozunk, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítünk el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban.

Légy részese a következő generáció energia technológiájának

Mint Mechanikus / Elektromos Összeszerelő fő tevékenységi köröd a Vezérlő- és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése egyedi dokumentációk alapján.

Tűzd ki a szenvedélyedet

Mechanikus / Elektromos Összerelőként a feladataid lesznek:

– Vezérlő- és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése egyedi dokumentumok alapján
– Tervrajzok, kapcsolási rajzok olvasása és értelmezése
– Alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok, méretek beazonosítása
– Alapvető mechanikus és elektromos kéziszerszámok használata
– Alapvető mérőeszközök használata
– Kommunikáció és együttműködés a szervezeten belül és a társfunkciókkal egyaránt

Ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a szerepben, szükséged lesz a következőkre:

– Középfokú végzettség (szakmunkás, érettségi, technikusi)
– Műszaki érzék
– Csapatjátékos hozzáállás
– Képesség önálló, valamint csapatban történő munkavégzésre
– Dolgozz úgy, hogy az neked megfelelő

Felismerjük, hogy mindenki különböző, éppen ezért mindenki más módon szeretne dolgozni, tudja a legjobbat kihozni önmagából.

Velünk dolgozni

Elsők a munkatársaink a Baker Hughes-nál. Tudjuk, hogy akkor vagyunk jobbak, ha minden munkatársunk fejlődik, elkötelezett és teljesen önmaga lehet munka közben. Felelősséget vállalunk munkatársaink egészségének és jólétének támogatásáért, tehetségeket képezünk és jutalmazunk, valamint minden szinten vezetőket fejlesztünk, hogy kihozhassuk a legjobbat egymásból.

Neked dolgozunk

Technológiánk forradalmasította az energiatermelést már több mint egy évszázada. Ahhoz, hogy továbbra is fejlődhessünk, hiszük abban, hogy bátorítanunk kell munkatársainkat arra, hogy határaikat kitolják. Kiemelten jutalmazzuk azokat, akik nyitottak a változásra, olyan juttatási csomaggal, amely tükrözi, mennyire értékeljük az elkötelezettségüket valamint hozzájárulásukat.

Csatlakozz hozzánk, és számíthatsz:

– Cafetéria már a belépés napjától
– Műszakpótlék (már 14:00 órától), túlórapótlék
– Túlóra lehetőség
– Üzemanyag költségtérítés, céges buszjárat
– Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
– Hosszú távú, stabil munkalehetőség
– Tiszta, rendezett, csendes munkakörnyezet
– Kedvezményes étkezés helyben
– Sportolási lehetőség: ingyenes konditerem használat
– Egészség-, élet-, balesetbiztosítás

About Us:
We are an energy technology company that provides solutions to energy and industrial customers worldwide. Built on a century of experience and conducting business in over 120 countries, our innovative technologies and services are taking energy forward – making it safer, cleaner and more efficient for people and the planet.

Join Us:
Are you seeking an opportunity to make a real difference in a company that values innovation and progress? Join us and become part of a team of people who will challenge and inspire you! Let’s come together and take energy forward.

Baker Hughes Company is an Equal Opportunity Employer. Employment decisions are made without regard to race, color, religion, national or ethnic origin, sex, sexual orientation, gender identity or expression, age, disability, protected veteran status or other characteristics protected by law.