MEDIOR Java fejlesztő

Alkotmányvédelmi Hivatal

Standszám:

A34

Feladatai:

• belső munkafolyamatokhoz kapcsolódó megoldások, termékek, és egyedi alkalmazások, illetve részelemeinek fejlesztése és továbbfejlesztése,
• a fejlesztési valamennyi szakaszában való aktív részvétel, a tervezéstől, a fejlesztésen és dokumentáláson át az implementációig,
• minőségbiztosítási feladatok ellátása – hibakeresés, hibajavítás, fejlesztői tesztelések keze-lése és DevOps feladatok támogatása.
• napi szintű kapcsolattartás a fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel, tesztelőkkel és felhasználókkal
• Kisebb fejlesztői csapatok szakmai munkájának napi felügyelete, feladatok darabolása és kiosztása

Elvárt kompetenciák:

• 3+ év Java fejlesztői tapasztalat
• Stabil adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
• Verziókezelő szoftver használatának ismerete (Git)
• Fejlesztői tesztelési eljárások ismerete
• Minőségi, jól szervezett, biztonságos kód írása

Előnyt jelent:

• JavaScript/Angular/Jenkins tapasztalat
• Spring Boot keretrendszer ismerete
• Csapatmunkára való képesség
• Koordinációs képesség
• Felelősségtudat
• Kreativitás

Mit kínálunk számodra?

kezdő fizetés :

középfokú végzettséggel: bruttó 600.000 Ft,
felsőfokú végzettséggel: bruttó 900.000 Ft

biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
béren kívüli juttatásokat (cafeteria, ruházati ellátmány)
rendszeres egészségügyi szűrések
szociális juttatások
utazási költségtérítés
továbbtanulás támogatása
kedvezményes sportolási és utazási lehetőség
modern munkakörnyezet
család- és gyermekbarát munkahely