Minőségbiztosítási mérnök (Élelmiszer terület)

Auchan Magyarország

Standszám:

B12

Feladatok

Az Auchan saját márkás termékekkel kapcsolatos minőségi követelmények meghatározása, a fejlesztési irányokra vonatkozó javaslattétel a vállalat kereskedelmi részlegével együttműködve
Új saját márkás termékek specifikációinak elkészítése, meglévő termékek specifikációinak megújítása
Szövegtervek, címketervek elkészítése és ellenőrzése, esetenként idegen nyelvű dokumentáció alapján
Saját márkás termékek minőségi színvonalának folyamatos felügyelete, a laboratóriumi- és érzékszervi vizsgálati eredmények alapján döntés az esetleges beavatkozás szükségességéről
Reklamációk és termék nem-megfelelőségek kezelése, minőségi problémák kivizsgálása a gyártók közreműködésével
Folyamatos kapcsolattartás az áruházi egységekkel és a beszállítókkal
Esetenként a beszállítói telephelyeken élelmiszerbiztonsági- és minőségi auditálási folyamatokban való részvétel, riportok készítése
Projektekben való aktív közreműködés lokális és nemzetközi szinten

Elvárások

Felsőfokú végzettség (Élelmiszermérnök)
Élelmiszeripari gyártásban vagy élelmiszer termékek fejlesztésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
Általános élelmiszeripari, élelmiszerjogi- és élelmiszerszabályozási-, illetve naprakész élelmiszerjelölési ismeretek
Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
“B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

Tartós élelmiszerek és édesipari termékek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Juttatások

A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
Cafetéria kártya
12% vásárlási kedvezmény
Fejlődési prémiumrendszer
A közigazgatási határon kívülről, helyközi (távolsági) közlekedési eszközzel történő munkába járás esetén a bérlet/jegy értékét 100%-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti
A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség (További információ: https://vezetofejlesztes.auchan.hu/ )
Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)
Szociális háló – széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
Egészségbiztosítási csomag (magán egészségügyi vizsgálatok)
Akár 3 nap home office lehetőség
Vállalati laptop és mobiltelefon
Első munkanaptól nyelvtanulási lehetőség (e-learning)