Minőségbiztosítási mérnök_felszabadítási csoportunkba

LAVET Kft.

Standszám:

Főbb feladatok:
• gyártási- és csomagolási dokumentáció ellenőrzése felszabadítás előtt
• késztermékek felszabadításának előkészítése
• minőségi bizonylatok készítése
• szabványműveleti eljárások készítése
• termék minőségi felülvizsgálatok (PQR) készítése, abban való közreműködés
• deviációk kivizsgálásában való részvétel
• CAPA feladatok végrehajtása
• változáskezelésben való részvétel
• auditokra, hatósági inspekciókra való felkészülés, azokon való részvétel

Amit várunk:
• Felsőfokú (MsC) végzettség (pl. vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész)
• Magabiztos (legalább közép szintű) angol nyelvtudás
• Gyógyszergyártó cégnél minőségbiztosítási és/vagy minőségellenőrzési területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
• Számítógépes programok és informatikai (elsősorban MSOffice) rendszerek magabiztos használata
• Jó problémamegoldó, kiváló rendszerszemlélet
• Magabiztos helytállás döntéshozatali helyzetekben is

Amit kínálunk:
• Változatos munkafeladatok, kihívások a mindennapokban
• Barátságos, családias, inspiráló munkakörnyezet
• Közösségi élmények
• Az alapbéren felüli juttatások (pl. cafeteria, utazási költségtérítés, egészségbiztosítás)

A pozíció kapcsán bővebb tájékoztatást a C12-es standnál kaphat kollégáinktól.