.NET C# szoftverfejlesztő

Információs Hivatal

Várjuk a programozni vágyó, tehetséges szakemberek jelentkezését. Használd az informatikai képességeidet a Haza szolgálatában Magyarország 30 éve hatékonyan működő polgári hírszerzésénél! Kerülj be az ország titkosszolgálati közösségébe, ahol a hírszerzés egyedülálló, izgalmas kihívásaival találkozhatsz. Jelentkezhetsz akár többedmagaddal is, így ismerőseiddel együtt vághatsz neki a kihívásoknak. Csatlakozz az ország legtitkosabb csapatához!

Milyen feladatokban számítunk rád?
-Magas felhasználói élményt nyújtó alkalmazások tervezése, implementálása .NET Framework/.NET Core keretrendszerben
-Részvétel a fejlesztési folyamat minden fázisában
-Együttműködés az üzemeltető és tesztelő csapattal

Téged keresünk, ha:
– magyar állampolgár vagy
– affinitást érzel a programozáshoz
– bármely objektumorientált programozási nyelv akár alapszintű ismerete
– előnyt jelentenek a befejezett, vagy megkezdett BSc/MSc tanulmányok (szakirányú: mérnök informatikus, gazdasági informatikus, programtervező informatikus stb.)
– lehetőség szerint legalább egy idegen nyelvből középfokú, C típusú államilag elismert nyelvvizsga

Előnynek számít:
– mérnöki és műszaki szemlélet
– elemző készség
– SQL-ben való jártasság
– UX/UI design ismeretek
– adatbázis kezelési ismeretek
– software fejlesztésben szerzett tapasztalat
– C#, Java ismeretek
-. NET Programozásban való jártasság
– Scrum módszer ismerete
– felelősségtudat
– kreativitás
– csapatmunkára való képesség